Sokol Balla pa logon e Top Channel. Flitet se do kalojë në një tjetër televizion .

4 muaj më parë

Çdo fillim shtatori por edhe gjatë sezonit ka ndryshime të mëdha në mediat shqiptare dhe jo vetëm. Së fundmi burime pranë Top Channel për CNA kanë zbuluar se pas disa debatesh Sokol Balla do të largohet nga posti i tij si drejtor Informacioni.

Po të njëjtat burime tregojnë se flitet që ai do të shkojë në ABC news. Por deri më tani nuk ka asnjë konfirmim nga të dyja palët.

Balla deri më tani ka rreth 9 muaj që ka marrë këtë post, direkt pas largimit të Ben Blushit.

Të ngjashme