Skandal: Kushuriri e kercenon dhe e detyron te thote para kameras : jam q*re ne b*the

2 vite më parë

Se fundmi nje djale i cili imiton Stresin dhe mikun e tin Cllevio eshte bere i njohur ne Tik Tok prej videove qe ben.

Por nje video qe po qarkullon eshte e tmerrshme, ku nje djale e detyron ate qe te pranoje se ka kryer marredhenie seksuale me nje mashkull. Pas kesaj djali ben nje replike ku thote se eshte kercenuar nga kushuriri i tij dhe nja dy cuna nga Gjirokastra me te cilet eshte zene.

Pas debatit ata e kane detyruar te beje kete video dhe nuk eshte e vertete ajo qe ai thote.

Nje video skandaloze qe tregon qarte ne c’rrethana rriten te rinjte sot

Të ngjashme