Situate e sikletshme per Spartak Ngjelen, degjohet audio porno gjate intervistes live

Një situatë e sikletshme i ka ndodhur avokatit Spartak Ngjela gjatë një transmetimi live me “News24”.

Avokati po zhvillonte një lidhje me Skype me gazetaren Ola Bruka kur teksa Ngjela fliste për gjendjen e tensionuar mes Bashës dhe Berishës, dëgjohet papritur zëri i një videoje porno. Vetë avokati reagoi i habitur teksa dëgjon në kufje zërin e një gruaje dhe pyet gazetaren: “Çfarë është kjo, ça ka kështu?”

Previous article“Furtunë” në policinë e Tiranës, ikën Erion Ahmeti, kush do jetë shefi i ri i qarkullimit
Next articleRrefehet Antonela e Perputhen: Jam dashuruar me burre te martuar, ja si e zbulova!