Shtëpia e përbindëshit Klodian Çalamani pushtohet nga flakët

Shtëpia e Klodian Çalamanit ka shpërthyer në flakë ditën e sotme në fshatin Grecalli të Fierit.

Shkaqet e ngjarjes nuk dihen ende, por dyshohet se ajo ka lidhje me vrasjen e vogëlushit Mateo Vasiu një javë më parë.

•Fier/ Informacion paraprak

Në fshatin Grecalli, Fier, ka marë flakë dhe është djegur pjesërisht banesa e shtetasit Klodian Çalamani, 39 vjeç. Grupi hetimor po punon për përcaktimin e shkaqeve të rënies së zjarrit.

Previous articleDetaje të reja për nënën që u hodh nga pallati,konflikte me familjen
Next articleBleona erdhi për’Love Story’ por po flitet se ka një’Love story’ edhe vetë