Shiu bën “qull” familjarët e dëshmorit Saimir Hoxha teksa Rama mbante fjalim

Gjate mbajtjes se ceremonise ne nderim te Deshmorit te Atdheut, Saimir Hoxha, shiu nuk u ndal teksa po vendosej ylli ne Murin e Kujteses.

Edi Rama ne kushte atmosferike te keqija mori fjalen e i pari teksa ne rradhe per fjalim prisnin dhe te pranishem te tjere ne Ministrine e Brendshme. Gjate fjalimit te tij familjaret e deshmorit u lagen totalisht nga shiu .

Duke pare situaten Rama filloi te shpejtonte fjalimin e tij duke dhene mbeshtetjen per familjaret dhe veçanerisht femijet e Saimir Hoxhes.

 

Previous article(Ekskluzive) Romeo Veshaj behet pjese e Portokalli?
Next articleSi quhen dhe çfarë funksioni kanë hormonet që kujdesen për lumturinë tuaj