Serish termet ne Shqiperi, kete here ne Verilindje

Tjetër lëkundje tërmeti para pak minutash në Verilindje të Shqipërisë.

Mësohet se lëkundjet janë ndjerë pak kilometra nga Bulqiza dhe kanë qënë me magnitudë 3.8 të shkallës Rihter. Tërmeti është ndjerë në orën 12:23.

Previous article“Prindi 1” dhe “Prindi 2” në kopshtet e Tiranës, formulari mbetet ende “jetim”.Çfarë thotë Bashkia,komuniteti LGBTIQ dhe Ministria Arsimit
Next articleZbulohen detaje nga “Love Story 2”: Që nga opinionisti i 3-të e deri te vajza froniste!