Rrëzohet një helikopter në zonën e Malësisë së Madhe

Një helikopter është rrëzuar në zonën e Kelmendit, në Malësinë e Madhe.

Raportohet se nuk dihet ende çfarë helikopteri është dhe nëse ka viktima.

Ndërkohë, forcat e policisë janë nisur drejt vendngjarjes dhe pritet të zbardhin detaje.

Previous articleDuroni gjithë diten pa ngrënë dhe lëshoheni në darkë? Ndiqni keshillën e Kryefjala që të shpëtoni
Next articleMilaim Zeka flet ashpër kundër Seldi Qalliu, ish të fejuarit të vajzës së tij:“Kam festuar kur vajza u nda nga ai idiot”