Qetësohet situata mes Antonelës dhe Ledjanës? Ja mesazhi që ajo i dërgoi

6 muaj më parë

Ledjana e Përputhen ka qenë e ftuar në emisionin “Goca dhe Gra” në Top Channel. Bashkë me Kristën, Tean, Fatmën dhe Olesian ato kanë luajtur ruletën e telefonit.

Një ndër dënimet për Ledjanën ishte: Dërgoji një mesazh Antonelës dhe kërkoi një takim.

Ndonse fillimisht Ledjana ka ngurruar duke thënë se e ka bllok edhe atë, më pas I ka nisur një mesazh nga adresa e punës, ku I shkruan se ka ardhur koha që të lënë mënjanë të gjitha inatet dhe se ka parë një intervistë që është shprehur se mund të jenë edhe shoqe. Gjithashtu I urojë shumë suksese në punën e saj.

E pra mesa duket situata mes vajzave tashmë duket më e qetë.

Për më tepër ndiqni episodin e plotë:

https://youtu.be/wMpiTtoXKqI

Të ngjashme