Presidenti Meta ngushellon Bashen per ndarjen nga jeta te babait

Presidenti Ilir Meta ka shprehur ngushellimet e veta per Kryedemokratin Lulzim Basha qe diten e djeshme humbi babain.

Mësova me hidhërim për ndarjen nga jeta të z.Xhelal Basha. I shpreh ngushëllimet më të sinqerta z.Lulzim Basha për humbjen e rëndë të babait, si dhe të gjithë familjes Basha! U prehtë në paqe!“,

Kujtojme se Xhelal Basha u nda nga jeta diten e djele 31.10.2021

Previous articlePas sherrit me te, Stresi ben deklaraten e forte per Einxhelin ne Big Brother VIP
Next articleEkzekutimi i ish-efektivit ne Lac.Detaje te reja si u qellua Xhelal Reci