O lideri me i madh i botes!Berisha feston ditelindjen e 77-te dhe Stresi niset me buqeten gjigande

1 vit më parë

Lideri historik i Partise Demokratike ne Shqiperi feston sot 77-vjetorin e lindjes.Dita nisi me nje urim nga dhendri i tij,Jamarber Malltezi e cila ja la rradhen dedikimit qe vet Berisha i beri vetes dhe se fundmi eshte Stresi ai qe e nuk e ka harruar kte dite.

E dime tashme sa i lidhur eshte Stresi me partine Demokratike e ne vecanti me Sali Berishen ndaj ka zgjedhur qe sot te porosise buqeten me te madhe me lule trendafili ne ngjyre blu.

Ne instagram nuk ka munguar as dedikimi i reperit qe shkruan:“Statistikat Trregojne Qe Ne Muajin Tetor Kan Lindur Lideret Me Te Medhenj Te Botes, Gezuar Ditelindjen Dr.Profesor Sali Berisha”

Ne tetor ka lindur edhe Enver Hoxha por nuk po ja prishim qejfin festes sot,ne tek Kryefjala nuk jemi keshtu e dini ju..

Urime Berisha!

Të ngjashme