Nipi e perdhunoi dhe e rrahu, flet e moshuara: Me zhveshi lakuriq dhe…

2 vite më parë

E moshuara 89-vjeçare, e cila u përdhunua nga nipi i saj, Saimiri, ka treguar ngjarjen mes lotësh. Për “Shqipëria Live”, e moshuara ka thënë se nipi e ka goditur e më pas e ka zhveshur lakuriq.

Më zhveshi lakuriq, më zhveshi pantallonat. Unë e shtyja, ai më goditi, më vriste. Më dërmoi. Unë e shtyja, ai më dërmonte me grusht në surrat. Më kapi. Më dërmoi.

Më kapte gjoksin dhe unë e shtyja. Nuk kam fuqi unë. Më torturoi shumë. Më qëlloi shumë te koka”.ka treguar mes lotesh e moshuara.

36-vjeçari Saimir Meçani e ka torturuar gjyshen dhe e ka abuzuar seksualisht.

Të ngjashme