Nga Tirana në Dibër/ Vihen në pranga 12 shtetas për vepra të ndryshme penale, 3 prej tyre të shpallur në kërkim

12 persona kanë rënë në pranga për arsye të ndryshme penale.

Policia e Tiranës bën me dije se kanë rënë në pranga: R. K., 32 vjeç, D. K., 47 vjeç, E. H., 24 vjeç, F. M., 29 vjeç, A. Gj., 40 vjeç, Sh. S., 55 vjeç; F. Q., 37 vjeç dhe O. Ç., 28 vjeç, – J. V., 29 vjeç – S. I., 22 vjeç. Këta shtetas akuzohen për shkelje të rregullave të qarkullimit, shunë në familje, vjedhje etj.

Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Tiranë, për veprime të mëtejshme procedurale.

Previous articleFifi largohet nga BB VIP, ja si reaguan banoret
Next articleAkuzohet për abuzim në marrëdhënie intime ndaj nipit të vet,del para gjykatës në Berat:”Është montim”