Ndërron jetë tragjikisht babai i gazetares së njohur, reagimi i saj prekës në rrjete sociale

Ditën e sotme një aksident i rëndë i ka marrë jetën babait të gazetares së njohur, Valbona Mhilli.

Në aksident humbën jetën edhe dy persona të tjerë.

Njoftimi i Policisë:

Informacioni paraprak

Në Rrogozhinë, janë përfshirë në përplasje 3 mjete. Si pasojë e aksidentit ka humbur jetën në vendngjarje njëri prej drejtuesve shtetasi T. M., rreth 54 vjeç.

Në vijim të informacionit së dhënë pak më parë, se si pasojë e një aksidenti ka humbur jetën njëri prej drejtuesve të mjetit ju bëjmë me dije se si pasojë e plagëve të marra ka ndërruar jetë në spital pasagjeria në mjetin tjetër me drejtues B. K . Gjithashtu disa ore me pas humbi jeten edhe nje tjeter i plagosur.

Vijon puna nga grupi hetimor për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Reagimi i gazetares:

 

Previous articleSaimiri flet per lidhjen me Merin: Love Story mbaroi!
Next articlePlas tek PS/ Rama i kërkon të dorëhiqet, Sadri Abazi nuk pranon dhe…