Ndahet nga jeta nena e peshengritesit Pirro Dhima, gjendet pas 3 ditesh tek kazanet e rakise

Nëna e peshëngritësit Pirro Dhima ka vdekur në Himarë. Trupi i saj u gjet pranë kazanëve të rakisë afër banesës së saj.

BalkanWeb mëson se Lefteria Dhima dyshohet se kishte ndërruar jetë 3-4 ditë më parë prej një arresti kardiak.

Në trupin e saj janë parë shenja dekompozimi, por jo dhune.

Peshëngritësi i mirënjohur grek është tre herë kampion olimpik. Ai ka fituar medalje ari në Barcelonë 1992, Atlanta 1996 dhe Sydney 2000 kurse në Athinë 2004 mori medalje bronzi.

NJOFTIMI NGA POLICIA

Më datë 30.09.2021, në Himarë, është gjetur e vdekur pa shenja dhune, shtetasja L. Dh., 75 vjeçe, dyshohet vdekje natyrale, si pasojë e arrestit kardiak.

Previous articlePlas mes djemve në Për’puthen, Edi ofendon keq për pamjen e jashtme Jurgenin: “Shif si je ti, kush të do ty…”
Next articleLori Hoxha zbulon disa prej personazheve VIP që janë kontaktuar për tu bërë pjesë e Big Brother