Gazetari: Najada si fytyrë e shëmtuar e braktisjes së qytetarëve nga Rilindja

Nga Bled Koka:

Najada si fytyre e shemtuar e braktisjes se qytetareve nga Rilindja…

Sot i gjithe komuniteti mjekesore mori nje goditjen e rradhes ne imazh, qe nuk ia kishte borxh Rilindjes. Nje nga figurat e fort-propaganduara gjate pandemise nen logon e “Komitetit te Eksperteve” zhveshi perparesen e bardhe te cilen e vishte vetem per te shoqeruar mediat proqeveritare neper pavione e Covid 1-shit, duke veshur kostumin e Rilindases nen urdherat e Edi Rames direkt. Najada Como ne rastin me te mire pa interesin e saj per hir te interesit te Edi Rames, dhe ne rastin me te keq ashtu si Ushtari i mire Zhvejg, braktisi “betejen” me pandemine per tu vetshpallur idiote institucionale me krye-drejtor Edi Ramen. Sot ajo braktisi Betimin e Hipokratit per t’iu betuar e bindur politikisht Hipokritit me te madh te Shqiperise. Asgje per tu shqetesuar, Najada Como nuk ben perjashtim nga nje Rilindase tipike per partine e ka permbi Shqiperine. Sot ajo beri zyrtarizimin e asaj qe perfaqeson Edi Rama dhe shpura e tij e Rilindjes…

p.s…Sot fytyra e Najada Comos eshte imazhi i shemtuar i braktisjes se qyetareve per hir te Rilindjes…

Previous article36 vjeçari nga Tirana rreh bashkëshorten se nuk pranonte seks ekstrem. Gruaja: Filloi të më shajë, më goditi me grushte
Next articleRiniani dhe Sara u puthen ne prapaskene, plas sherri me Atdheun