Najada Çomo e akuzoi per shqetesim nepermjet telefonatave, flet per here te pare 32 vjecarja!

2 vite më parë

Shefja e Infektivit, Najda Çomo, denoncoi një 32-vjeçare nga Berati, mes shqetësimeve se ajo e telefononte në çdo moment të ditës, prej dy javësh.

lg.php.gif

Ajo e merrte në telefon gati 20 herë në ditë dhe nuk i kursente fjalët banale ndaj Shefes së Infektivit.

Ndërkohë, pas denoncimit, e reja nga Berati është marrë në pyetje  nga Oficerët e Policisë Gjyqësore.

Sipas “abc news”, ajo ka mohuar ta ketë shqetësuar Çomon në telefon, duke theksuar se kishte dashur të telefononte një person tjetër.

Madje ajo ka thene se nuk e njeh Çomon dhe se nuk ka patur për qëllim ta ngacmojë.

Të ngjashme