Mjeti përplas këmbësorin në Pogradec, ja gjendja e tij

 

Një tjetër aksident i rëndë ku mjeti përplas këmbësorin.

Mësohet se mbrëmjen e sotme një makinë ka përplasur një këmbësor ku ky i fundit është transportuar direkt në spitalin e Pogradecit.
Për momentin kemi vetëm informacion që i aksidentuari ndodhet në reaminacion në gjëndje të rëndë shëndetësore.

Uniformat blu të Pogradecit kanë shoqëruar drejtuesin e mjetit direkt në rajonin e policisë për të punuar dhe sqaruar për rrethanat e aksidentit.

Previous articlePas shantazhimit me video, Alvisa kerkon te largohet nga Perputhen
Next articlePagesa spektakolare për ata që dinë gjermanisht dhe frengjisht. Fushatë e madhe punësimi nga GH Dialog.