Merr flake autobusi maqedonas, humbin jeten 45 persona

Më te paktën 45 persona kanë humbur jetën si pasojë e një zjarri të rënë nga një autobus maqedonas në pjesën perëndimore të territorit bullgar.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të së martës kur një autobus me targa nga Maqedonia e Veriut ka marrë flakë në një autostradë bullgare dhe si paojë kanë humbur jetën 45 persona mes tyre 12 fëmijë.

Previous articleE dhimbshme! Ndahet nga jeta Hueyda El Saied
Next articleFlakë të rënda në një apartament në Tiranë