Me kallashnikov dhe maska, grabiten 20 milion leke ne shtepine e noterit ne Sarande

Një grabitje me armë zjarri ka ndodhur para dy orësh në Sarandë. Ngjarja ka ndodhur në lagjen nr.4 të qytetit bregdetar, ku persona të armatosur me kallashnikov kanë hyrë në një apartament të noterit të njohur Th. Kaçi, 63 vjeç.

“BalkanWeb” mëson se maskat kanë lidhur familjarët dhe kanë arritur të marrin 20 milionë lekë të vjetra.

Policia ka ngritur pika të shumta kontrolli në qytet. Ndërkohë që forca të shumta policore kanë mbërritur në vendngjarje dhe po punojnë për identifikimin dhe kapjen e autorëve.

Previous articleGazetari: Ne SPA-ne ne Qerret ku humben jeten 4 ruset, ka humbur jeten edhe nje polak 2-3 muaj me pare
Next articleÇdo shenjë mer atë që meriton më parashikimet e Paolo Fox