Makina perplas studenten prane Universitetit,e le ne toke dhe largohet nga vendngjarja

1 vit më parë

Nje aksident i rende eshte regjistruar sot ne qytetin e Korces.

Behet me dije se nje makine ka perplasur nje studente prane Universitetit ‘Fan Noli’,te cilen e ka lene ne rruge dhe eshte larguar nga vendngjarja.

E reja ka mbetur e plagosur dhe eshte derguar menjehere ne spital per mjekim te specializuar.

Policia ndodhet ne vendngjarje ku po punon per zbardhjen e ceshtjes dhe autorit.

Të ngjashme