Lotet e tij bene xhiron e rrjetit,vogelushi merr surprizen nga futbollisti i Kombetares

1 vit më parë

Humbja e Shqiperise diten e marte me rezultatin 0-1 ndaj Polonise merziti mijera Shqiptare qe enderronin kualifikimin historik ne Boteror.

Mes tyre ishte edhe tifozi i vogel Amar Hasani,djaloshi 7-vjecar i cili e kishte heren e tij te pare ne stadium.Vogelushi eshte filmuar nga i jati pas golit teksa ka shperthyer ne lot.Video u be virale dhe preku zemrat e shume Shqiptarve.

Kjo video ka prekur edhe futbollistin Klaus Gjasula i cili ka kontaktuar me djaloshin.Nuk dihet biseda e tyre por me siguri ka gezuar shume Amarin qe i shtohet fansave Kuq e Zi.

Të ngjashme