“Lela do të q* racën në p*h”/ Çifti zihet në mes të Rrugës: Më thuaj tani a do me i dhënë fund

2 vite më parë

Një zënkë mes një çifti  në Tiranë ka agravuar deri në banalitet. Video është regjistruar nga banorë pranë lagjes të cilët e kanë dërguar në redaksinë e Maska.al

Djali  dëgjohet që të thotë “Lela do të q* racën në p*h” ndërkohë vajza  kthehet pas kësaj fraze për të debatuar.

Zëri i saj nuk arrihet të shqyhet, por  arrihet të kuptohet se  zënka ka nisur për motive të dobëta, ku në një moment shtynë vajzën.

Pas debatesh të ashpra djaloshi i irrituar e pyet “Lelën” nëse dëshirë ti jap fund lidhjes.

Nuk është rasti i parë ku zënkat e dashurisë  përfundojnë duke “u sqaruar ” rrugëve të qytetit  ku nuk kanë munguar dhe rastet ku  është ushtruar dhe dhunë fizike ndajë  “të dashurave”.

Kujtojmë rastin e dhunës barbare të ushtruar në ambientet e QSUT nga Ramazan Rraja, nipi i deputetit te PS-së, Rrahman Rraja.

Të ngjashme