Kryedemokrati humb njeriun e shtrenjte. Ndahet nga jeta babai i Lulzim Bashes

Dita e sotme eshte nje dite zie per Kryedemokratin Lulzim Basha dhe familjen e tij.

Burime per Kryefjala.com kane rrefyer se Lulzim Basha ka humbur sot babain e tij Xhelal Bashen.

Ai u nda nga jeta ne moshen 85 vjecare pas vuajtjeve disa mujore per shkak te nje tumori ne koke. Pas qendrimit te gjate ne spital ai nuk ka mundur te shpetoje! Kryefjala.com i shpreh ngushellimet!

Previous articleHistoria e trishtë e Vitores:“Të presësh 19 vite të bëhesh prind e ta heqësh…”
Next article“Një grua e ve shkatërron jetën e disa të rinjve!” Njihuni me trailerin e filmit të parë horror në Shqipëri, që do të mbushë kinematë!