Korçë, 23-vjeçari tenton të vetëvritet me armë zjarri

Një 23-vjeçar ka tentuar të vrasë veten me armë zjarri në fshatin Mborje të Korçës.

Mësohet se shtetas E.M është paraqitur për ndihmë mjekësore në Urgjencën e Spitalit Korçë.

Njoftimi i policisë

Korçë/Informacion paraprak

Më datë 28.11.2021, rreth orës 14:20, në Urgjencën e Spitalit Korçë, është paraqitur për ndihmë mjekësore shtetasi E. M., 23 vjeç, banues në fshatin Mborje, Korçë, i cili në banesë ka tentuar të vrasë veten me armë zjarri.

Previous article“Më rrëmbyen 4 burra”/ Gjendet 28-vjeçarja e zhdukur në Durrës, kishte ikur me të dashurin dhe jetonte në familjen e tij.
Next articleLamtumira për dy nxënësit në Deçan, qindra njerëz në ceremoninë mortore