Kanos te vellain me hanxhar, policia ndalon krimin ne Vlore

Policia e Vlores ka parandaluar nje ngjarje kriminale brenda familjes. Pas mosmarrveshjeve nje person ka kanosur me hanxhar te vellain.

Njoftimi Policise
Sekuestrohet një mjet prerës (hanxhar).

Shërbimet e Komisariatit të Policisë Vlorë, pas njoftimit se në lagjen “24 Maji”, në ambientet e banesës, shtetasi G. M. kishte ushtruar dhunë fizike dhe po kanoste me mjet prerës (hanxhar) vëllanë e tij, menjëherë kanë shkuar në adresën e dhënë, duke parandaluar përshkallëzimin e mëtejshëm të dhunës dhe ngjarjen e mundshme. Punonjësit e Policisë së Patrullës së Përgjithshme kanë bërë të mundur neutralizimin dhe prangosjen e shtetasit G. M., në banesë.

Në përfundim të veprimeve, nga specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Vlorë u bë arrestimi në flagrancë i shtetasit G. M., 39 vjeç, banues në Vlorë.

Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Vlorë, për veprën penale “Dhuna në familje”.

Previous articleSekretet për të shmangur shtimin e peshës në pushime
Next articlePse gratë shpesh mashtrojnë për orgazmën? Të gjithave u ka ndodhur të paktën një herë.