Kamioni shtyp për vdekje 62-vjeçari në unazën e Elbasanit

Mesditën e sotme, një 62-vjeçar u përplas nga një kamion në Elbasan dhe për pasojë ka ndërruar jetë.

Nga burime për mediat, mësohet se viktima ishte një këmbësor dhe ngjarja e rëndë ka ndodhur në afërsi të stacionit të trenit.

Ndërkohë pak më parë policia informonte se: “Rreth orës 14:00, në unazën e qytetit Elbasan,  pranë Kryqëzimit të Cërrikut, shtetasi V.M., 55 vjeç, banues në Maliq, Korçë, duke drejtuar mjetin trailer , ka plagosur shtetasin R.Z., 62 vjeç, i cili ishte këmbësor dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor ndodhet në vendgjarje dhe po punon për zbardhjen e shkakut të aksidentit.”

Previous articleNdërron jetë nga COVID një 27-vjeçare nga Berati, s’kishte sëmundje shoqëruese
Next article(Video) Gjerat jane serioze! Andi dhe Melisa bejne pazarin bashke!