I dehuri me motoçikletë përplaset me makinën dhe përfundon në spital

10 muaj më parë

Një aksident ka ndodhur në aksin rrugor Çermë-Divjakë pranë fshatit Çermë Shkumbin .

Në aksident janë përfshirë një motoçikletë dhe një mjet tip volswagen.

Drejtuesi i motoçikletës Afrim Nergjoni 42 vjeç nga Cerma i cili udhëtonte i vetëm ka goditur nga pas mjetin volswagen.

Të ngjashme