“I bekuar me ty”Kush ishte Klinton Pira,26-vjecari qe vrau me thike 31-vjecaren nga Gana.

1 vit më parë

Mbremjen e sotme nje tjeter ngjarje e trishte me fund fatal ka ndodhur.Mesohet se nje i ri ka vrare te dashuren e tij pas nje konflikti.

Pak pas krimit te rende zbulohen dhe identitetet e personave qe humben jeten.

Djali 26-vjecar eshte Klinton Pira dhe partnerja e tij,shtetesja e huaj Jawsackie Jaboah 31 vjec me te cilen Klintoni kishte disa muaj qe mbante nje lidhje dashurie.

Ngjarja e rende ka ndodhur ne rrugen “Pjeter Budi” ne Tirane,ku 26 vjecari mesohet te jete konfliktuar me 31-vjecaren ne banesen e tyre te marre me qera.

Sipas burimeve nga Policia,i riu ka goditur me thike shtetasen e huaj dhe me pas eshte hedhur nga kati i 8-te i pallatit,ku si pasoje ka nderruar jete ne vend.

Vajza eshte derguar menjehere ne spital ku per fat te keq nuk ka mundur t’i mbijetoje plageve te marra nga thika dhe ka nderruar jete.

Ne rrjetet sociale duket se shkonin shume mire dhe ai i bente dedikime dashurie.Nuk dihen ende shkaqet qe cuan te riun drejt ketij akti ekstrem por Policia po vazhdon hetimet.

Të ngjashme