Humb jeten komentatori sportiv Kosta Grillo

Gazetari dhe komentatori sportiv Kosta Grillo është ndarë nga jeta pasi ka humbur betejën me sëmundjen e Covid-19.

Komentatori i njohur ka qenë i shtruar në një spital në Turqi që prej muajit Gusht për shkak të gjendjes së rëndë shëndetësore nga koronavirusit. Grillo mbahej në intubim nga mjekët.

Por fatkeqësisht, gazetari nuk ka mundur ta fitojë betejën me sëmundjen e rëndë dhe ka ndërruar jetë.

Previous articlePas shumë ditësh përballje me Covid-19, ndërron jetë komentatori Kosta Grillo
Next articleLufta prindër dhe fëmijë adoleshentë. Çfarë thotë studimi