Kryefjala Logo

Gjendet nje trup i pajete ne Shengjergj, dyshohet se eshte ish shefi i antidroges te Ulqinit!

9 Qershor, 2021 | 9:46 am

Gjendet një trup i pajetë në Shëngjergj nga policia e Ulqinit. Gazetari Senad Nikshiqi raportoi për “BalkanWeb” se trupi i pajetë është gjetur afër Reçit e Pentarit, vend ku humbi ish-shefi i antidrogës së policisë së Ulqinit Rudolf Elezoviç.

Dhe dyshohet se trupi i pajetë i përket Elezoviç, i cili u raportua i zhdukur nga gruaja e tij që më 27 maj.

Të ngjashme