Gazetarja merret me force dhe dhunohet nga i dashuri ne vendin e punes ne Kashar

1 vit më parë

Një ngjarje e rëndë është regjistruar në Kashar. Një gazetare ka rënë pre e dhunës fizike dhe psikologjike nga i dashuri i saj, i cili e ka marrë forcërisht në makinën e tij.

Gazetarja Dorjana Bezat raporton për ‘BalkanWeb’ se 40-vjeçarja, është dhunuar fizikisht nga i dashuri i saj, një 35-vjeçar, dhe më pas është marrë me forcë nga ai në makinë, në vendin e saj të punës.

Pas sinjalizimit për rastin policia arrestoi 35-vjecarin me inicialet A.K.

Të ngjashme