(Foto) Zbulohet identiteti i perdhunuesit te Kolonjes!

Diten e sotme ka tronditur opionionin publik lajmi i 26 vjecarit nga Kolonja i cili drogonte dhe perdhunonte te miturit.

Specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Nr. 1, në bashkëpunim me Komisariatin e Policisë Kolonjë, bënë kapjen dhe ndalimin e shtetasit O. M., 26 vjeç, i shpallur në kërkim për veprat penale “Marrëdhënie seksuale ose homoseksuale me dhunë me të mitur të moshës 14-18 vjeç” dhe “Nxitja për përdorimin e drogës”, pasi dyshohet se ka kryer marrëdhënie seksuale me një shtetase të mitur dhe e ka detyruar atë që të përdorë lëndë narkotike”, thuhet në njoftimin e policisë.

Kryefjala.com ka zbuluar disa foto te identiteti te perdhunuesit me emrin Orgest Merko.

Previous articleKryemadhi i përgjigjet Edi Ramës: Vallëzonte si balerinë, kishte marrë zanatin e belly dancer-it. Njëri me sëmundje psikike
Next articlePlas sherri mes Locos dhe Arjanit, shkak behet Antonela!