‘Ford-i’ del nga rruga dhe përmbyset në kanal, shpëton mrekullisht 23-vjeçari

Një aksident i rëndë ka ndodhur në orët e para të mëngjesit në rreth-rrotullimin e Dimalit.

Mësohet se aksidenti ka ndodhur rreth orës 06:30 të mëngjesit të sotëm.

Ditë e sotme në qytetin e Beratit një makinë ka dal nga rruga dhe menjëherë ka përfunduar në kanal.Shoferi,23-vjeçar ka shpëtuar mrekullisht.Policia tregon që shkak i këtij aksidenti ka qenë shpejtësia e makinës dhe lagështira e tokës.

Previous articleArrestohen 9 persona dhe 7 janë nënhetim,çfarë ndodhi në Tiranë
Next articleAutostrada Milot – Morinë. aktualisht Rruga është në asfalt e pastruar nga dëbora dhe pa probleme në qarkullimin rrugor.