“Foltorja”Berisha sot takim ne Kamez me demokratet

Ish-kryeministri Sali Berisha do të jetë sot pasdite në Kamëz, ku do të zhvillojë takimin e radhës me demokratët.

“Foltorja” do të zhvillohet në orën 17:00 në Pallatin e Kulturës dhe Berisha ka ftuar të gjithë demokratët që të jenë të pranishëm për një bashkëbisedim me të.

Kujtojmë se më herët ka deklaruar se do të garojë për të marrë drejtimin e partisë.

Previous articleiPhone apo Androit?Zgjedhja tregon shumë për personalitetin tuaj
Next articleBruno feston ditelindjen, Klajdi emocionon me urimin per te!