Kryefjala Logo

Fatos Nano feston 70 vjetorin. Nuk heq dorë nga vesi i vjetër

16 Shtator, 2022 | 11:45 pm

Një ndër figurat politike më të dashura për njerëzit është ish kryeministri Fatos Nano. Ditën e sotme ai festoi 70 vjetorin e lindjes, ku duket se ka organizuar një darkë mes miqsh dhe familjarësh.

Në krahun e tij qëndron si gjithmonë bashkëshortja Xhoana Nano, e cila edhe pse vitet kalojnë mbetet mjaft simptike, por gjithashtu në tavolinë Nano ka shoqëruesin e tij të përjetshëm. Bëhet fjalë për pijen alkoolike Gin Tonic. Ndonse të gjithë pinë verë, ai nuk i ndahet pijes së preferuar.

Prej vitesh kush e njeh e di se Gin Tonic është një ves i vjetër, i cili e ka shoqëruar gjithmonë e mesa duket do të vazhdojë ta shoqërojë!

28A7A964 EBFE 455A 84D9 A6B81BCAE85B

92C2AAF3 602F 4659 B6FD 5EB698E911C8

Të ngjashme