Kryefjala Logo

Emri/ Ja kush është vëllai që vrau motrën në Shkodër

6 Qershor, 2021 | 11:15 pm

Një ngjarje e rëndë mësohet se ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Shkodër, ku burime bëjnë me dije se një person ka humbur jetën.

Sipas informacioneve vëllai ka mbytur motrën teksa për momentin nuk dihet asnjë detaj se cila ka qenë arsyeja.

Autori i këtij krimi makabër është Fabian Vuka rreth 40-vjeç, ndërsa viktimë ka mbetur Diana Vuka rreth 50-vjeçe.

Ngjarja ka ndodhur pranë shkollës Ndoc Mazi në lagjen 3 heronjtë.

Policia ndodhet në vendngjarje dhe po heton për rastin.

Të ngjashme