Ekzekutimi tek Bar Trëndafili i bardhë/ Polica jep versionin për ngjarjen e rëndë në Tiranë

2 vite më parë

Policia e Tiranës ka reaguar në lidhje me ngjarjen e rëndë që ndodhi pak më parë në Tiranë ku mbeti i vrarë një person dhe u plagos një tjetër.

Sipas uniformave blu, vjehrri ka vrarë ish-dhëndrin.

Tiranë/Informacion paraprak

Rreth orës 11:50, në bulevardin “Gjergj Fishta” dyshohet se shtetasi M. P. ka vrarë me armë zjarri shtetasin K. S. ( ish-bashkëshortin e vajzës) dhe si pasojë e të shtënave është plagosur dhe shtetasi A. C., i cili ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Shërbimet e Policisë vijojnë krehjen e zonës për kapjen e autorit të dyshuar, shtetasi M. P.

Janë ngritur pika kontrolli në hyrje dhe dalje të qytetit të Tiranës.

Grupi hetimor, në bashkëpunim me Prokurorinë, po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

 

Të ngjashme