E rende! I moshuari lyen me benzine dhe i ve flaken bashkeshortes ne Gjirokaster

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Gjirokastër, ku një i moshuar i ka vënë flakën gruas së tij. Burime zyrtare prane Policisë Gjirokastër kanë arrestuar në flagrancë 72-vjeçari me iniciale P.J., banues në fshatin Këllëz për veprën penale “Plagosje e rëndë me dashje”.

Ky shtetas për motive të dobëta ka djegur me lëndë djegëse (benzinë) bashkëshorten e tij, e cila ndodhet në Spitalin Rajonal Gjirokastër, jashtë rrezikut për jetën.

Previous articleLedri Vula zbulon te gjithe sekretet nga marredhenia me Saren: Ja si e mora vesh lajmin e shtatezenise!
Next articlePas arrestimit te Fjolla Morines, reagon per here te pare Fisniku!