E FUNDIT/Plagoset me armë zjarri ish-kryetari i komunës së Velipojës

Ish-kryetari i Komunës së Velipojës Pashko Ujka është plagosur me armë zjarri pasditen e kësaj të hëne.

Burime bëjnë me dije  se ai është dërguar në spitalin rajonal të Shkodrës ku i është nënshtruar ndihmës mjekësore.

Nuk dihen ende rrethanat e ngjarjes si dhe as identiteti i autorit që ka plagosur Ujkën.

Previous articleGjendet në një kanal me ujë në Fier kufoma e dekompozuar e një mashkulli, ja çfarë thotë policia
Next articlePlagosja në qendër të Shkodrës,ish-kryetari i komunës së Velipojës iu bë pritë pranë shtëpisë