E FUNDIT/Aksident në Vlorë, përplasen 4 makina, plagoset një grua

 

Një aksident është shënuar në bulevardin “Ismail Qemali” në Vlorë.

Në aksident janë përfshirë 4 makina, ku janë përplasur njëra pas tjetrës e si për pasojë është dëmtuar një person.

E plagosura, sipas raportimeve është një grua rreth të 60-ve e cila është dërguar për në spitalin e Vlorës direkt për ti dhënë ndihmën e mjekësore.

Uniformat blu të Vlorës ndërkohë ka arritur në vendngjarje dhe është duke investiguar për të zbardhur dinamikën e këtij aksidenti

Previous articleFestivali i 60-të i Këngës: Publikohet lista me këngëtarët pjesëmarrës dhe datat e spektaklit
Next articleShifra alarmante Në 24 orët e fundit,4 qytetarë kanë ndërruar jetë nga COVID