E dhimbshme! 22 vjeçarja nderron jete nga Covid, 2 jave pas lindjes se foshnjes

Një ngjarje e rëndë është regjistruar sot në spitalin COVID2, ku ka ndërruar jetë një 22-vjeçare. 22-vjeçarja para dy javësh kishte sjellë në jetë foshnjën e saj.

Mësohet nga Ballkanweb, se e reja Sidorela Koça pasi ka bërë lindjen me operacion të foshnjën e saj dhe më pas është intubuar.

Ndonëse mjekët bënë të pamundur për të shpëtuar jetën e foshnjës, por edhe të nënës, kjo e fundit nuk ia doli të fitojë betejën.

Kujtojmë se pak ditë më parë humbi jetën një 22-vjeçare nga Kolonja në Infektiv, ndërsa vuante dhe nga një sëmundje e kockave.

Previous articleTelevizionet e medha “i lepihen” pushtetit, pasqyrimi i lajmeve te fabrikuara ne vend te pare Tv Klan me pas TCH dhe me radhe
Next article(Ekskluzive) E PAPRITUR! Perputhen ne krize, Atdheu largohet nga emisioni!