Dyshohet se ka abuzuar me marrëdhënie intime me mbesën e tij,arrestohet 50-vjeçari në Durrës

10 muaj më parë

Një 50 vjeçar në Durrës ka rënë në prangat e policisë pasi dyshohet se ka abuzuar seksualisht me mbesën e tij.

“Po nga specialistët për Hetimin e Krimit u bë kapja dhe ndalimi i shtetasit F. H., 50 vjeç, banues në Durrës, i shpallur në kërkim për veprën penale “Marrëdhënie seksuale ose homoseksuale me persona në gjini ose kujdestari”, pasi dyshohet se ka kryer marrëdhënie seksuale me mbesën e tij 27 vjeçe, kundër dëshirës së saj”, thotë policia.

Të ngjashme