Dy aksidente në të njëjtin vend,makinat përplasin këmbësorët

Në harkun kohorë të dy orëve, në aksin rrugorë Stacioni i Trenit-Ura e Dajlanit janë pëprlasur dy këmbësorë.

Aksidenti i parë ka ndodhur  rreth orës 15:20, në aksin rrugorë Stacioni i Trenit-Ura e Dajlanit, mjeti tip “Toyota” me drejtues shtetasin  S. T., ka përplasur shtetasin këmbësor E. M., i cili ndodhet nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën.

Ndërkohë rreth orës 17:20, në aksin rrugorë Stacioni i Trenit -Ura Dajlanit, mjeti tip “Opel” me drejtues shtetasin E. K., ka përplasur shtetasin këmbësor E. M., i cili ndodhet nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën.

Previous articleGjithçka duhet të dini për trajtimin me plazmë:Kohëzgjatja, rezultatet dhe çmimi!
Next articleU vetë vra sepse nuk mori nënshtetësinë italiane,motra Adelinës kërkon drejtësi