Kryefjala Logo

Belinda Balluku: Lani rrobat me 30 gradë, ja si reagon populli!

31 Gusht, 2022 | 5:19 pm

Ministrja e Energjitikës Belinda Balluku në një deklratë ka propozuar që rrobat të lahen me 30 gradë në mënyrë që të kursejnë energji. Por duket se kjo gjë ka revoltuar qytetarët.

Në faqen e blogerit Olti Curri është postuar një video nga Durrësi Lajm, teksa gazetarja ka pyetur një qytetare dhe ajo shprehet tejet e revoltuar: “Laji ti me 30 gradë, o debile si lahen rrobat me 30 gradë”- dëgjohet të thotë ajo.

Por nuk ka mbaruar me kaq, teksa qytetarët në komente janë shumë të inatosur me këtë gjë.

DA8299BB 24D2 41AB 9C28 E0568341B14F

0AEBAC6B E024 4A26 BFF0 6B842BBBFDB8

7AB6F004 6A36 46D6 A078 7687A8A13145

A830993B 37CA 4AA0 BB9C 1EE5492A5CEF

34F716CC 8EF6 42B2 9715 C3DE897A647B

E60D9FD0 DD8F 4C02 B3D0 4CD59E79DB55

1F6448EF EC04 4711 9645 9C4CCA58618B

EA8F0541 4EA6 473B B0B2 0670DEF624BC

9E81014A 4034 49E5 B7ED 1A1831407556

Të ngjashme