Bashkëshortja e grekut: “I vuri vajzës së saj pistoletën në kokë”

Bashkëshortja e mjekut grek Jorgo Neos, i cili u plagos një ditë më parë nga ish-partnerja shqiptare Klodiana Çela, ka treguar se përgjatë gjithë kësaj kohe kishte jetuar me frikë.

“Ajo grua është një psikopatë. Ishte shumë e rrezikshme. Gjykata kishte aq shumë prova ndaj saj por nuk na mbështetën. Ajo nuk lejohej të kishte kontakt me fëmijën e saj.

Burri im ka kryer dy operacione deri më tani dhe është në gjendje kritike për jetën”, tha ajo në gjendje mjaft të tronditur. “Ajo i vuri pistoletën në kokë fëmijës së saj disa vite më parë”,-tha ajo.

Previous articleArrestohet 65-vjeçari,kontrabandë ilaçesh
Next articleBllokohen 18 milionë euro,shpallet në kërkim biznesmeni Rezart Taçi,dy bashkëpunëtorët arrestohen