Kryefjala Logo

Arrestohet Mexhit Picari, vrau dhëndrin dhe plagosi avokatin

4 Qershor, 2021 | 1:15 pm

Policia e Tiranës ka bërë me dije se është arrestuar personi që ekzekutoj ish-dhëndërin dhe plagosi avokatin e tij.

Autori i ngjarjes është Mexhit Picari

Njoftimi:

Policia e Tiranes vë në pranga autorin e dyshuar të vrasjes së ndodhur pak më parë.

Fale reagimit të menjëhershëm  të Policisë  dhe  veprimeve të  shpejta profesionale u bë e mundur kapja dhe arrestimi i autorit të ngjarjes, shtetasi Mexhit Picari.

Menjëherë pas ngjarjes, Policia zhvilloi shumë kontrolle dhe pas informacioneve të marra u bë i mundur lokalizimi i vendndodhjes dhe kapja e autorit.

Të ngjashme