Aldi Rama djali qe vrau sot policin ne detyre, fans i Edi Rames dhe i armeve

Mengjesin e sotem Aldi Rama 21 vjeç me precedent te meparshem ka qelluar mbi efektivin e policise teksa ky i fundit po kryente kontrolle kunder mbjelljes dhe kultivimit te hashashit.

Prej disa oresh ai eshte fshehur nga policia e cila ofroi edhe shperblim per gjetjen e tij.

Nga profili i tij ne facebook kuptohet se ai qe i vogel ka qene nje fans i kryeministrit Rama por ne te njejten kohe edhe fans i armeve e botes se krimit.

Vite me pare Aldi ka bere nje foto me kryeministrin Rama teksa ka qene i vogel dhe nje komentues shkruan:

“O Edi eshte bere me i gjate se ty Aldi dhe me i keq se ty”.
Duke nenekuptuar keshtu se problemet kishin nisur per te. Me tej Aldi nuk ngurronte te postonte fotot me arme dhe shprehje te fortesh!

Previous articleNdjekje si në filma, 21 vjeçari lokalizohet pasi i qëllon me armë helikopterit, forca të shumta policie kanë rrethuar zonën
Next articleLAJM I FUNDIT:Vetplagoset 21-vjeçari,Aldo Rama,autori i vrasjes se oficerit te krimeve