Aksidenti tragjik me 46 viktima, video 3D zbulon sesi u përplas autobusi

Së fundmi në rrjetet sociale është publikuar një video në 3D  ku tregon më shumë detaje sesi mund të ketë ndodhur aksidenti në Bullgari.

Nga video është skenuar momenti sesi autobusi që u dogj duke shkaktuar 46 viktima mund të ketë devijuar rrugën duke u përplasur me pas me bordurat anësore të rrugës.

 

 

 

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të së martës, ku si pasojë e flakëve që përfshinë autobusin e agjensisë turistike “Besa Trans”, kanë humbur jetën 46 shqiptarë të Maqedonisë së Veriut dhe janë lënduar 7 të tjerë. 

Previous article“Skifter” i portofolave, arrestohet 16 vjeçari në Fier
Next articleOne mbështet “Techstars Startup Weekend Balkans”