Aksidente dita ditës. Një makinë përplas biçikletën ne Elbasan

 

Një aksident raportohet të ketë ndodhur këtë pasdite në Elbasan. Bëhet me dije se një mjet tip Benz ka përplasur një person  i cili po lëvizte me biçikletë.

Ngjarja ka ndodhur në qendër të qytetit. Është telefonuar ambulanca nga qytetarët përreth dhe i lënduari është dërguar direkt në spital për të marrë ndihmë mjekësore.

Sakaq, në vendin e ngjarjes kanë mbërritur shërbimet e policisë dhe kanë nisur hetimet për zbardhjen e plotë të shkaqeve dhe ndërkohë jemi në pritje për gjëndjen shëndetësore të personit dhe se si do të proçedohet autori i ngjarjes.

Previous article6 milion euro me skemë fiktive,dalin emrat e të të arrestuarve,sekuestrohen HEC-i,apartament dhe firma
Next articleTentuan të transportonin mbi 11kg kanabis drejt Maqedonisë,kapen në Përrenjas