Aksident në Tiranë/ Shoferi përplas të miturin, transportohet menjëherë në spital

Një aksident është regjistruar ditën e sotme në kryeqytet, në vendin e quajtur “Kthesa e Yzberishtit”.

Mësohet se drejtuesi i automjetit E. Ç., ka aksidentuar një të mitur 13-vjeçar, i cili për pasojë është dëmtuar, në momentin e parë ka ardhur direkt ambulanca.

Aktualisht ndodhet në spital jashtë rrezikut për jetën.

Sakaq grupi hetimor është në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Previous articleAkuza për shpërdorim detyre, procedohen penalisht 4 punonjës të IVMT-së në Patos
Next articlePolicia e kryeqytetit ka goditur 6 raste të reja të zhvillimit të aktivitetit të paligjshëm të lojërave të fatit